fbpx

Klientų atsiliepimai

Ar galima padidinti raumenų masę EMS treniruotėmis? 💪 Tikrai taip! Vienam iš mūsų nuolatinių klientų pavyko priauginti 7kg raumenų masės vos per 16 treniruočių! 😮👏”

Robertas

Tik 10 FIT-PRO studijos treniruočių ir aš jau įtelpu į savo seną 38 dydį!😍 EMS treniruotes lankau 1 kartą per savaitę ir sportuoju pagal asmeninio trenerio sudarytą programą 🏋️‍♀️ Labai džiaugiuosi savo pasiektais rezultatais!”

Žana

Viskas yra įmanoma, svarbiausia tik noras ir užsispyrimas!”

Paulius Reisas

Efektyvu, greita bei linksma!🤩🤗 Per 20min padarome įvairiausių pratimų 🏋️‍♀️🤸‍♀️, kurie padeda išmankštinti giluminius raumenis efektyviau nei įprastoje sporto salėje ✊“

Elita Citovičiūtė

Nu ką, atėjo metas mest lašinį 🤰🏼Buvau užkrėstas nėštumo nuo žmonos, tai visu tuo laikotarpiu šokoladai ir kitos blogybės mane labai pamilo… ❤😁😁🍩🍨🍧🍪🍰🍬 Nesenai išbandžiau FIT-PRO treniruotes ir galiu pasakyti, kad jos tikrai efektyvios 🏃🏻 Vos 20min intensyvios treniruotės su asmeniniu treneriu Tomu ir skauda visą kūną 😫😂😂Ypač užpakalį ir kojas. Tomai, ateinančią savaitę lauk manęs! 🤠😎”

Žygimantas Gečas

FIT-PRO man yra šių metų atradimas. Tai treniruotės skirtos tiek stipriam ir sveikam organizmui, tiek jo stiprinimui po patirtų traumų ar chirurginių intervencijų. Drąsiai galiu sakyti, kad trumpos ir koncentruotos treniruotės yra labai naudingos visoms raumenų grupėms, nes į darbą yra įjungiamas visas kūnas! Rezultatas tiek juntamas, tiek matomas jau po kelių dienų. Individuali trenerio konsultacija, reikiama korekcija treniruotės metu ir žinoma palaikymas, bei paskatinimas, yra begalo svarbus. Nuoširdžiai dėkoju treneriui Tomui, kuris atsakingai ir su pozityvia energija rūpinasi mano treniruočių tinkama eiga.”

Elly Jurelly

FIT-PRO sporto studijoje lankomės kartu su visa šeima! 👨‍👩‍👧 Šios treniruotės mums yra tikras atradimas, kadangi trunka tik 20 min., tačiau yra labai efektyvios 💪 Be to, į jas nieko nereikia atsinešti ir su savimi galime pasiimti mažametę dukrytę, kuriai laikas tikrai neprailgsta 🤗Rūpinamės ne tik savo sveikata, bet ir ugdome dukros požiūrį į sveiką gyvenseną bei sportą jau nuo pat mažų dienų! 👈 “

Mindaugas Urbanas

Susisiekite

Turite klausimų ? Parašykite mums.

Start typing and press Enter to search